O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
niedziela, 30 października 2011
Sadzonki nashi.
Nashi rosły tego lata dość dobrze, poniżej przedstawiam zdjęcia z kwietnia, nowe będę w stanie zrobić dopiero w grudniu. Od wiosny nashi urosły dość pokaźnie.
wtorek, 30 marca 2010
Nashi - nowe liście.
Nashi wróciły do życia po długim spoczynku zimowym. Tak wyglądają w tej chwili.

sobota, 06 marca 2010
Nashi - wiosenne przebudzenie.
Przebudzenie dla nashi zafundowała także świetlówka, choć przeniesione ze strychu do pokoju były już conajmniej miesiąc temu. Jeszcze tylko baobab nie daje żadnych oznak życia. Dwa ostatnie zdjęcia są sprzed tygodnia, pierwsze z dzisiaj - jest to najwyższe nashi.


sobota, 24 października 2009
Kolejna odmiana nashi.
Tym razem o kształcie przypominającym gruszkę obróconą do góry nogami. Zasiałam dwa nasiona, będzie to już trzecia odmiana nashi w mojej hodowli. Owoce są bardzo twarde, mało słodkie, bardzo soczyste. Ich długość bez ogonka to około 8 cm.

 
1 , 2 , 3
Zakładki:
Owoce z bloga
Przydatne akcesoria
Uprawa i sadzenie
Informacje pomocne
Linki
Nasiona
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie