O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
niedziela, 30 października 2011
Sadzonki nashi.
Nashi rosły tego lata dość dobrze, poniżej przedstawiam zdjęcia z kwietnia, nowe będę w stanie zrobić dopiero w grudniu. Od wiosny nashi urosły dość pokaźnie.
sobota, 29 października 2011
Opuncja figowa (Opuntia ficus indica).
Witam ponownie na blogu, którego chwilowo będę prowadzić bardziej w formie foto-bloga ze względu na ograniczoną ilość czasu. Pozdrawiam wszystkich, którzy liczyli na nowe wpisy. ;)

Owoce tej opuncji udało mi się ostatnio kupić dość przypadkowo. Na zdjęciach dla porównania wielkości jest kartka w kratkę. Niżej widoczny jest jeden, inny owoc opuncji, którego zdjęcia zrobiłam już dawno. Nie jestem pewna, czy to ta sama odmiana, ponieważ jest dużo mniejszy. Z niej wykiełkowała siewka na ostatnim zdjęciu. W tej chwili jest ona już dużo większa, lecz z powodu wyjazdu nie mogę jej na razie sfotografować.
23:02, tropicjungle , opuncja
Link Komentarze (4) »
Zakładki:
Owoce z bloga
Przydatne akcesoria
Uprawa i sadzenie
Informacje pomocne
Linki
Nasiona
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie