O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
poniedziałek, 12 listopada 2012
Blog
Witam wszystkich, którzy śledzili moje zmagania z tropikalnymi roślinami. Niestety blog nie będzie prowadzony do odwołania (które może nastąpi tej wiosny). Rośliny tropikalne to jedno z moich zainteresowań i na razie nie mam na nie czasu. Pozdrawiam wszystkich czytelników!


Update 05.2015: serdecznie pozdrawiam osoby, które nadal czekają na reaktywację bloga. ;) Prawda jest taka, że niestety już od dawna nie mam czasu na prowadzenie go, ani warunków na zajmowanie się tyloma roślinami. Zmiana miejsca zamieszkania, poszukiwania i zmiany pracy, do tego jeszcze dalsze dokształcanie się sprawiają, że niestety marzenie o własnej oranżerii musi ustawić się w długiej kolejce marzeń do realizacji. ;) Na sam początek musiałabym zmienić wygląd tej strony, ponieważ wywodzi się on jeszcze z zamierzchłych czasów, gdy zaczynałam tego bloga. ;D Może kiedyś do tego dojdę, na razie niestety nie leży to na liście moich priorytetów. ;)

Życzę owocnej wiosny! :) :)
16:54, tropicjungle
Link Komentarze (25) »
Zakładki:
Owoce z bloga
Przydatne akcesoria
Uprawa i sadzenie
Informacje pomocne
Linki
Nasiona
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie