O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Flaszowiec - kiełkowanie.
Myślałam, że nie doczekam się tego momentu, lecz flaszowiec jednak wykiełkował. Czekanie trwało około 2 miesiące i przedwczoraj przy podlewaniu ujrzałam maleńkie kiełki. Na razie kiełkują 3 flaszowce. Poniżej ich zdjęcia.
środa, 18 kwietnia 2012, tropicjungle
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Monika, *.dynamic.gprs.plus.pl
2012/04/26 18:54:06
Świetna strona, zaglądam tu już dobre pół roku. Te rośliny są fantastyczne. Sposób na odkamienianie bardzo się przyda ;). Pisała Pani, że szuka rzadko spotykanych roślin. Jeśli mogę zasugerować, może jojoba, stewia cukrowa, marula i żywe kamienie ?
Gratuluje dobrej ręki do roślin Pani Marto :)

Ps: Bardzo się martwiłam, gdy od grudnia nie dodawała Pani nowych wpisów. Pozdrawiam
-
2012/04/27 21:39:51
Dzięki za miłe słowa. ;) Szukam głównie owoców roślin nie tyle co rzadko spotykanych, lecz po prostu egzotycznych. Suszone owoce jojoby jeszcze mam do tej pory - tylko nie wiem czy nasiona w nich są ciągle żywotne, a żywe kamienie rosną u mnie między kaktusami. Owoce maruli wyglądają interesująco. Chętnie bym sprawdziła jak wygląda na żywo oraz smakuje salak i dostała gdzieś w sklepie np durian.
Proszę pisać mi na "ty", pozdrawiam wzajemnie. ;)
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie