O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Passiflora edulis flavicarpa (żółta odmiana) - makro.
Porobiłam trochę zdjęć makro jednej passiflorze flavicarpa - nasiona z żółtego owocu. Widać ciemno-bordową barwę pędów, wąsy zawijające się w serpentyny i ciemne gruczoły u nasady liścia umożliwiające roślinie wydalanie nadmiaru wody, na których czasami pojawiają się duże krople gęstej, przezroczystej rosy.

niedziela, 13 listopada 2011, tropicjungle
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Jagienka, *.lublin.mm.pl
2011/11/23 17:05:48
Witam!!!

Mam problem z roślina kardamon - usychają jej liscie usychanie zaczyna się od czubka liścia i idzie dalej az liść więdnie - nie odpada. Nabiera koloru zgniłej zieleni z brązem nie chce stracić rośliny a umierają w ten sposób nawet młode sadzonki :-( roślina pomimo swego usychania wypuszcza mlode więc problem chyba nie leży w korzeniu.

pozdrawiam i proszę o pomoc Jagienka
-
2012/04/16 18:00:18
Niestety nie hoduję kardamonu, więc nie wiem co może być przyczyną...
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie