O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Ukorzeniona oliwka i nasiona.
Ostatnio miałam okazję zerwać parę ususzonych oliwek z umierającego drzewka oliwnego. Nie wiadomo, jak długo na nim wisiały, mam nadzieję, że nie dłużej niż od zeszłego lata. Wielkość tych oliwek, to jakieś 1-2 cm, pod spodem ich zdjęcie. Dość ciężko było oczyścić nasiona ze starego miąższu, nawet po rozmoczeniu. Na kolejnym zdjęciu owe nasiona. Ciężko powiedzieć, czy coś z nich wyrośnie, ale spróbować zawsze warto. Jeszcze niżej moja jedyna ukorzeniona oliwka, ostatnio była przesadzona, powinna zacząć rozwijać się trochę szybciej.wtorek, 20 lipca 2010, tropicjungle
Tagi: nasiona oliwka
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: a., *.aster.pl
2010/07/23 12:01:28
szanowny autorze blogu - bardzo potrzebuje się z Tobą skontaktować. Proszę o smsa, telefon lub informację z adresem mailowym na który mogłabym napisać. moj numer 696472964.
-
Gość: Basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/07/27 15:56:57
Bardzo lubię Twój blog :) i bardzo często szukam jakichś wskazówek :) Oliwki mam posadzone ale jeszcze nic nie kiełkuje :(
-
2010/07/28 20:06:05
Komentarze są upublicznione, więc nie polecam umieszczać tutaj swoich numerów telefonu. ;] mój mail założony na potrzeby bloga: tropicjungle@gazeta.pl, lecz uprzedzam, że dość rzadko go odwiedzam.
Basia, moje nasiona też jeszcze nie kiełkują, pozdrawiam. ;)
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie