O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Nashi - wiosenne przebudzenie.
Przebudzenie dla nashi zafundowała także świetlówka, choć przeniesione ze strychu do pokoju były już conajmniej miesiąc temu. Jeszcze tylko baobab nie daje żadnych oznak życia. Dwa ostatnie zdjęcia są sprzed tygodnia, pierwsze z dzisiaj - jest to najwyższe nashi.


sobota, 06 marca 2010, tropicjungle
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: raccoon, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/03/11 05:05:13
Witaj!! Czytając twojego bloga bardzo zaciekawiłem się tematem roślin egzotycznych i chyba zaloze swoją własna hodowle ;) zastanawiam się czy posiadasz może zdjecie na którym są Twoje wszystkie wyhodowane rośliny ?
-
2010/03/13 13:17:42
Witaj, nie posiadam takiego zdjęcia, ponieważ rośliny są w różnych częściach domu - jest ich dużo, więc mam zastawione wszystkie południowe, wschodnie i zachodnie parapety, półki przy oknach oraz podłogę przed drzwiami balkonowymi. ;] I na razie nie planowałam zbiórki wszystkich roślin w jednym miejscu do zdjęcia, ale kto wie, może za jakiś czas... ;]
-
Gość: , 195.116.45.*
2010/03/20 21:45:28
Witam , trafiłam przypadkowo na Twojego bloga i postanowiłam go obejrzeć. Muszę przyznać, że bardzo mnie zainteresował, gdyż od niedawna też zaczęłam sadzić różnorodne pytanka. Mam pytanie co do kawy. Gdzie można zdobyć nasiona?
-
Gość: fruga, *.chello.pl
2010/03/21 14:05:45
witam
jakiś czas temu posadziłam baobaba i zgodnie z instrukcją dołączoną do nasion, w momencie kiedy zaczynają rosnąć drugie liście, przesadziłam go do innego pojemnika...i przez nieuwagę oberwałam kilka korzeni, które były niesamowicie delikatne...kurcze.
i teraz gdy na niego popatrzyłam to jest cały oklapły. co mam zrobić żeby nie stracić rośliny?
pozdrawiam
-
2010/03/25 21:15:26
Można pomóc sobie ukorzeniaczem - bardzo małą ilość nanieść na pozostałe (lub pozostałości) korzeni, aby te oberwane szybciej odrosły. Nadmiar strzepać. Ważne, aby nie nanosić ukorzeniacza na mokre korzenie, lecz lekko obeschnięte. Baobabowi uszkodzenie kilku odcinków korzeni nie powinno zaszkodzić, chyba że jest to korzeń główny złamany za wysoko...
-
2010/03/25 21:16:33
A nasiona kawy w internecie, na allegro, ofert jest dosyć sporo..
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie