O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Passiflora edulis - odmiana flavicarpa.
Niedawno zakupiłam żółtą odmianę Marakui jadalnej. >>Tutaj<< można zobaczyć, jak wygląda w pełni dojrzały owoc cały i w przekroju. Owoce, które były dostępne w sklepie były prawie całe zielone. Niestety podczas oczekiwań na zmianę koloru mojego owocu na żółty, skórka zaczęła się psuć, więc zjadłam go i wydobyłam trochę nasion. Owoc w środku wygląda tak samo, jak owoce purpurowe, jedynie nasiona mają brązowy kolor, a nie czarny, choć nie mogę być pewna, czy nie było to spowodowane niedojrzałością owocu. Poniżej zdjęcie mojego owocu. Miał około 10 cm średnicy (owoce te są znacznie większe od odmiany purpurowej). 8 nasion zasadziłam metodą hydroponiki, zobaczymy co z tego będzie...
sobota, 30 stycznia 2010, tropicjungle
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie