O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Kaki - dobra i zła nowina.
Zacznę od tej złej: gdy kaki już drugi tydzień nie wyciągało liścieni na powierzchnię ziemi, pokazując tylko łodygę, odkopałam nasiono, które i tak było prawie na wierzchu i stwierdziłam, że w miejscu, w którym było czarne, zaczęło gnić. Na szczęście kawałek liścieni był już na zewnątrz, a reszta oderwała się razem z nasionem podczas próby ratowania owych liścieni (z których i tak już by nic nie było, jak się okazało, po rozpołowieniu nasiona). Dobra nowina jest taka, że stożek wzrostu przeżył i na czubku łodygi pokazują się nowe liście. Siewka ma dość trudny okres czasu na wzrost - jest już praktycznie Zima, lecz robię, co mogę, aby zapewnić jej odpowiednie warunki.

niedziela, 29 listopada 2009, tropicjungle
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie