O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Owoce liczi nietypowych rozmiarów.
Nietypowych w porównaniu do rozmiarów owoców liczi, które można dostać w polskich sklepach. Długopis na zdjęciu znajduje się dla porównania wielkości. Owoce te są prawie dwa razy większe od przeciętnych liczi. Możliwe, że jest to odmiana 'Early Large Red' lub 'Mauritius'. Odmian liczi jest bardzo wiele, więc trudno zidentyfikować owoce. Na razie jedno nasiono umieściłam w wilgotnych wacikach z powodu ograniczonych możliwości sadzenia w ziemi.


środa, 22 lipca 2009, tropicjungle
Tagi: nasiona liczi
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: QUANTUM69, *.centertel.pl
2010/06/06 06:27:42
WITAM,JA NORMALNIE W ŚWIECIE PODSUSZYŁEM TROCHĘ NASIENA ,PÓŻNIEJ NAMOCZYŁEM I WSADZIŁEM W ZIEMIĘ. ZIEMIĘ MIAŁEM PONOĆ TROPIALNĄ,KUPIŁEM W SKLEPIE INTERNETOWYM.LICZI NATOMIAST NABYŁEM DROGĄ KUPNA W LIDLU.PO TRZECH MIESIĄCACH MAM PIĘĆ WIELKICH DRZEWEK OK 25CM Z NASION DWUZARODKOWYCH I TRZY MNIEJSZE ZWYKŁE ROŚLINKI. TERAZ ZNOWU WSADZIŁEM 10 SZT. ALE JUZ DO NORMALNEJ ZIEMI I JUŻ ZACZYNA SIĘ COŚ DZIAĆ.SIEDZĄ JUŻ OK DWA TYGODNIE. W OKRESIE ZIMOWYM,TYCH WSTRĘTNYCH MROŻNYCH DNI DOGRZEWAŁEM JE KOLORYFERKIM ELEKTRYCZNYM I CZĘSTO CHODZIŁ NAWILŻACZ W POKOJU.PODLEWAM ZWYKŁĄ WODĄ LETNIĄ. JESTEM DUMNY Z PRZYCHÓWKU,TYM BARDZIEJ ŻE PARĘ LT TEMU MIAŁEM JUŻ SPORE ROŚLINKI,ALE WYJAŁEM JE NA ZEWNĄTRZ I PO PARU DNIACH NIESTEY ZMARŁY! MOŻE CHŁODNIEJSZE NOCE? NIE ZALECAM WIĘC TEGO,CHYBA ŻE TYLKO W SŁONECZNY DZIEŃ A NA NOC JAK TO DZIECI DO DOMU. WSADZIŁEM TEŻ NIEDAWNO NASIONA ARBUZA I WYROSŁO MI SZEŚĆ 10-CENTYMETROWYCH "PAŁEK" ,NIE WIEM CO TERAZ,BO TO PEWNIE BĘDZIE ROSŁO JAK KABACZKI? W CO TO PRZESADZIĆ? I CZY WYJĄĆ NA DWÓR? POZDRAWIAM!!!
-
2010/06/15 16:52:12
Gratuluję okazów liczi, miło by było jakbyś wstawił linki do zdjęć. ;) A arbuzy mają marne szanse na dobry rozwój w domu. Najlepiej byłoby je przesadzić pod tunel foliowy lub do szklarni, tam miałyby nawet możliwości na wydanie owoców.
-
Gość: , *.ssp.dialog.net.pl
2011/02/07 20:24:00
wlasnie mocze kilka liczi
-
Gość: head, *.sta.asta-net.com.pl
2011/04/05 16:55:10
ja posadziłem moje liczi ale kiełek zgnił.
Szukaj roślin i nasion:



jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie