O tropikalnych, śród­ziem­no­mor­skich i innych egzotycznych roślinach hodowanych w klimacie umiarkowanym, otrzymywanych z nasion.
Blog > Komentarze do wpisu
Haden (Hayden) mango.
W sklepie odmiana mango nie była podana, ale po wyglądzie można przypuszczać, że było to Haden (zwane też Hayden) mango. Owoc bardzo dojrzał w ciądu 2-3 tygodni, a pestka wewnątrz była już pęknięta, więc wyjęłam ze środka dojrzały, zdrowo wyglądający, jasnego koloru migdał długości 4,5 cm. Niecierpliwie czekam na kiełkowanie.


piątek, 06 lutego 2009, tropicjungle
Tagi: mango
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/02/10 15:54:54
Witam, też jestem posiadaczką mango wyhodowanego z nasiona. W tej chwili moje mango ma juz 14m-cy i rośnie całkiem dobrze. Natomiast jeśli chodzi o wykiełkowanie rośliny z nasiona to trwało to dosyć długo bo ok 2.5-3 m-cy! Także życzę duużo cierpliwości! pozdrawiam!
-
2009/02/11 12:33:02
Im bardziej dojrzały był owoc i im lepsze warunki kiełkwania zapewnię, tym szybciej powinno to nastąpić. Gdy pojawi się kiełek, oczywiście zdam z tego relację. ;]
-
Gość: , *.cust.tele2.se
2011/06/11 16:25:03
włóż migdałek do ziemi i podlewaj ,mi wykiełkowało - powodzenia!!!
Szukaj roślin i nasion:jak zrobic licznik

statystyka
Wszystkie teksty i zdjęcia na tej stronie są moją własnością (jeśli nie zostało zaznaczone inaczej) i rozpowszechnianie ich jako swoich jest zabronione. Nie zezwalam na umieszczanie reklam sklepów internetowych w komentarzach.

W sprawie wymiany linkami i programów partnerskich proszę o kontakt na mail.
RSS wpisy

Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie